Дім легенд

Телефон: 050 430 29 24
Кнайпа Холдингу емоцій !ФЕСТ “Дім Легенд”, осередок охорони всіх львівських легенд: час, бруківка, леви, погода… домашні смаколики, власні настоянки та ґудзики на щастя….Семиповерховий ресторан, де кожна кімната – берегиня певної львівської легенди.
Так, кімната Львівського часу передбачає розміщення Львова серед інших планет Світу, фотоархів годинника ратуші разом з іншими маленькими людьми, вся історія львівського годинника, списки львівських годинникарів по роках, астрономічне пояснення суті львівського часу, макети сонця, зірок, місяця, апарат для підкручування секунди. Себто кімната тримання еталону нашого часу.
Кімната легенди про Львівську бруківку містить Еталон Львівського бруку, під колбою як зразок і приклад, що вона має бути саме такою. Тут зібрані інструменти та взірці бруку різних історичних «епох» Львова. І так звана «легендарна бруківка», тобто той брук, по якому ходили відомі у Львові панове. Також – лічильних Львівської бруківки
Легенда про закуту річку Львова Полтву оберігається у кімнаті смороду та колектора. Тут представлені дивні риби, що їх зараз можна наловити під Львівською оперою, апарат для поширення смороду у місті, схеми колектора право та лівобережного, а також трансляція самої річки веб-камерою, встановленою безпосередньо у колекторі. У кімнаті Львівських левів зібрано фотографії всіх левів міста, запасні частини тіл, хвости, корм, приладдя для лікування. Легенда полягає в тому, що всі леви міста вночі оживають і охороняють добробут Львова. Також кімнати Львівських книг, тобто книг про Львів та львів’ян, оберігається книга Львівської говірки, – це таке собі Міністерство інформації, Львівський вінчестер… І кімната контролю славетної Львівської погоди… На даху будинку – скульптура сажотрусу. І загалом, всі господарі кнайпи зодягнені сажотрусами, бо вони власне і є тими, хто оберігає


З історії
Триповерхова кам’яниця з надбудованим у XIX ст. четвертим повер¬хом, з фасадом завширшки у три вікна, була у 2008- 2010 рр. ґрунтовно перебудована, підвищена ще на поверх і перетворена у креативний розважальний заклад – “Дім легенд” що живе за львівським ча¬сом. На висоті 298 м над рівнем моря сидить тут на димарі коминяр і споглядає на львівські дахи.