«Голодний Микола» – найбільший у світі ресторан галицької кухні. Тут традиційні галицькі зупки, м’ясні, рибні страви, ковбаси власного виробництва, холодні та гарячі закуски, пироги, макітри з варениками, пательні з баношами, бігусами, великий вибір страв на компанії.
Алкогольна карта «Голодного Миколи» починається з пива «Кумпель», адже поруч з рестораном знаходиться Кумпельова пивоварня. Окрім того, у ній великий вибір вин, зокрема й елітних українських від марки «Колоніст», горілка «Бачевські» та багато інших напоїв.
Одна з головних «родзинок» ресторану – подвійне озеро, одна частина якого знаходиться надворі, а інша – просто в приміщенні. В озері плаває жива форель, яку кожен гість може сам зловити за допомогою вудочки, і її відразу ж йому приготують кухарі «Голодного Миколи». Смажена, варена, печена в традиційному п’єці, на відкритому вогні, на мангалі…
Для людей з іменем Микола тут буде ціла низка атракцій: окремі стільці, компліменти від кухаря, музей Микол, а також різноманітні акції з коштовними призами. У крамниці ж, яка діє при ресторані – спеціальні сувеніри. Портрет кожного Миколи, який відвідав ресторан, за його бажанням, може стати експонатом Музею Микол.
У подвір’ї ресторану розташований великий дитячий майданчик з пісочницею, гіркою, лазанками. По периметру пісочниці – лавочки. Поруч – міні-зоопарк. Всередині ресторану – велика окрема дитяча зона зі зручними меблями, великим килимом, іграшками, розмальовками. А головне – тут діє спеціальне дитяче меню, яке вражатиме своїм смаком маленьких відвідувачів
Бенкетні зали «Голодного Миколи» знаходяться на другому поверсі
Велика зала розрахована на 200-250 осіб. Зала обладнана світлом і звуком, яких достатньо для проведення святкування чи повноцінного концерту.
Мала зала розрахована на 40-50 осіб, облаштована в європейському аристократичному стилі. Відокремлена від усіх інших зал, затишна і зручна для проведення днів народження чи інших святкувань.

Published by admin