За адресою вул. Б.Хмельницького 124, розташована унікальна архітектурна споруда у вигляді замку – «Фабрика повидла».

Назва фабрики з’явилася відносно недавно, десь у 2000-х роках, і хоча повидла тут ніколи не варили, прижилася та використовується до сьогодні.

Споруда складається з двох поверхів, підвалу та чотириповерхової вежі. З боку міста вежа має глуху обшарпану стіну, а усе її «лицарське» оздоблення повернуто в бік гостинця.

З початку радянського періоду у Львові фабрика працювала як консервний завод, а згодом у фабричних приміщеннях розташували винзавод тресту «Укрголоввино», куди привозили цистернами для розливу у пляшки вино з Алжиру та Молдови. У 1970-х підприємство перепрофілювали на цех переробки овочевої бази № 1, а у 90-х роках ХХ ст. фабрика припинила роботу. З 2009 р. приміщення фабрики використовують для проведення різних мистецьких фестивалів, таких як: “Тиждень актуального мистецтва» чи UrbanExploration.


Було за Жовківською рогаткою наприкінці XIX ст. ще кілька підприємств виробництва алкогольних напоїв. Зокрема “рафінерія спирту” Ізраеля Зіґеля та Рубіна Льоша; склади вина Озіаша Барда, Еліаша Чортковера, Лейба Крамнонера, Маркуса Неля, Хаїма Вайнберґера; фабрики горілок Братів Капелюш зі Старих Бродів, Пордеса Волькенберґа, Сальо Гольдфрухта, Иосифа Кроніка, Герша Люблінера

Published by admin