Холдинг емоцій «!FEST» у листопаді відкриє на площі Ринок, 14 ресторан «Дуже високої кухні». У цьому закладі не буде меню та офіціантів.

Це буде ресторан «Дуже високої кухні», де концептом і буде сама кухня. Їжа та музика без посередників. З гостями ресторану будуть спілкуватись кухарі. Вони прийматимуть замовлення, готуватимуть і виноситимуть рахунок. Меню теж не буде. Кухар буде готувати індивідуально за побажаннями кожного гостя, подаватиме саме те, що він побажає.

У закладі звучатиме музика з вінілів. Ресторан відкриють на площі Ринок, 14, де зараз розташовані два заклади холдингу – «Найдорожча ресторація Галичини» та «Криївка».

Нагадаємо, що до холдингу «!FEST» входить близько двох десятків закладів з оригінальною концепцією: «Гасова лямпа», «Театр пива «Правда», «Дім легенд», «Львівська майстерня шоколаду», «Мазох-cafe», «Реберня «Під Арсеналом» та інші. Компанія також володіє закладами у Кракові, Києві, Празі та Баку.

Окрім ресторанів до холдингу входять мережі продуктових магазинів, сувенірні крамниці «Львівські цяцьки», туристична компанія і хостел Just Lviv It!, девелоперська компанія «Квітка», «Видавництво Старого Лева» і бренд одягу «Авіація Галичини».

https://zaxid.net/news/

Холдинг «!FEST» став співвласником львівського мистецького центру «Дзиґа»

«!FEST» відкриє у Львові ще одну пивоварню

Published by admin