Україна представила продукцію власного виробництва для експорту на міжнародній продовольчій виставці – SIAL Paris 2018 у Франції.

Виставка SIAL проходить один раз на два роки та збирає професійних відвідувачів і потенційних покупців, підприємців з усього світу. Серед постійних учасників – гості з Індії, Китаю, Японії, Канади, Бразилії, Німеччини, Австрії, Колумбії, Франції, Ірану та Саудівської Аравії. Цього року Україна представила продукцію власного виробництва на національному стенді Ukrainian Food у складі компаній: Ardis Group, ГрадОлія, Мілкіленд, Агро-лідер Україна, Ласунка, M.A.R.
Про експортний потенціал України розказав CEO компанії Ardis Group – Дмитро Чернов.

«Сьогодні українцям не вистачає віри у свій продукт та більш амбітних цілей.
Як показала участь у SIAL Parіs 2018, наш крафтовий сир може конкурувати по якості з європейськими «artisan cheese»(artisan cheese – крафтові сири у Європі). Саме у Франції дуже розвинена культура споживання крафтових сирів і для них величезне значення мають оригінальність смаку та якість.
Відмічу, що високо оцінили українську продукцію гості з різних країн і зацікавились у партнерстві, через її високу якість і відповідність до споживчого запиту.
Важливо, що все таки цього року набагато більше компаній готові пропонувати свою продукцію та приймати участь у міжнародних виставках. Так, на SIAL Paris 2018 було три українських стенди з різними групами продуктів: ягоди, мед, олія, морозиво, борошно і крупи та сири. Участь у таких виставках – це нагода показати Україну, як країну, що виробляє якісні продукти з особливою рецептурою та смаками, які цікаві зарубіжним імпортерам».
Ardis Group вже 20 років працює у напрямку імпорту і вперше представили на міжнародній
торгівельній арені власні бренди: це крафтові сири ТМ Cheese Garden та свіжі сири ТМ Lel.
Окрім зарубіжних потенційних замовників національний стенд Ukrainian Food відвідала Ольга Трофімцева – заступник міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції. Всього виставку відвідало близько 7 тисяч експонентів зі 105 країн світу та 160 000 відвідувачів з 194 країн.


Ardis Group – українська структурована група компаній з 20-ти річним досвідом імпорту та продажів сиру, експерти у виробництві свіжих сирів. Наразі в компанії працюють більше 120 співробітників, функціонують власний логістичний сервіс, дистрибуція та просування продукції, виробництво свіжих сирів та об’єднання крафтових виробників під власним брендом Cheese Garden. Всього у портфелі компанії більше 280 SKU, та 8 країн постачальників. Діяльність компанії ґрунтується на кращих світових бізнес моделях, а партнерські відносини з Європейськими брендами перевірені десятками років. Компанія – новатор, займається просвітницькою діяльністю з поширення культури споживання
сиру в Україні та розвиває власне ком’юніті ProCheese.

Published by admin