Львівська кухня – це напрочуд дивна суміш української, польської, єврейської та вірменської традицій, яку акуратні і педантичні австрійці приправили запаморочливими ароматами Середземномор`я, впорядкували і класифікували.

Пиво у Львові варять із кінця ХІV століття. А перші рецепти кави народилися у переговорах між місцевими купцями та арабськими дипломатами наприкінці ХVI століття, тобто майже одночасно із сучасними кавовими столицями світу – Віднем, Лондоном, Міланом. І вже доконаний факт, що рецептурна палітра галицької кухні, попри повне забуття її з 1939 року аж до початку 2000-х, налічує щонайменше кілька сотень збережених записів, перший із яких – опис приготування борщу на буряковому квасі і вареному лісовому грибі – датується Х століттям.

перший пивний автомат з`явився у Львові на початку 20-го століття. Він був встановлений у пасажі Гартмана і видавав крім пива ще й різноманітні закуски. При облаштуванні цього дива тогочасної техніки міська влада вимагала від його власників, щоб крім імпортованого, автомат продавав декілька місцевих сортів хмільного напою. Щоправда, особливою популярністю пристрій не користувався. Балакучі львів`яни віддавали перевагу живому спілкуванню з кельнерами та барменами.

Published by admin