Найближчим часом

Свято сиру та вина

Головне гастрономічне Свято осені, де презентуватимуть вишукані сорти вина та сиру.

Детальніше...

Кнайпово-історичні екскурсії "Сервус, Львове"

Історію Львова важко уявити без кав'ярень, веселих і не дуже трафунків, пов'язаних з ними. Значна частина життя давніх містян проходила у львівських кнайпах та рестораціях. Не було б визначних математичних рішень, якби не "Шкоцька кнайпа", відсутність "Атляса" також би спричинила багато незручностей. Проте, у львівських кнайпах відбувались і продовжують відбуватись не тільки дружні посиденьки, львівські заклади здавна були місцем зустрічі ділової та політичної еліти міста налагодження бізнесових та політичних контактів. 

27 січня 1836 році у Львові, в родині начальника поліції королівства Галіції та Лодомерії(Володимирії) Леопольда Захера та у його дружини Шарлотти Мазох народився хлопчик Леопольд, якому судилося стати одним із найвідоміших в Світі уродженців Львова за всю історію існування міста. Батько хлопчика, Леопольд Захер, який походив із богемських німців, не відповідав уявленню про поліцейського офіцера.

Кнайпа "Фіксаж" (вул. кн. Романа, 6)

В кафе "Фіксаж" Ви знайдете колекцію фототехніки, антикварні меблі та різноманіття тортів та тістечок, штруделів та іншої випічки, перед якою не зможе встояти ніхто. Каву готують більш як за десятьма способами. У кав’ярні окрім верхнього залу — Ви можете завітати у нижній зал на склянку відмінного віскі. Асортимент представлений кращими елітними видами цього напою.

У січні 1766 року, таємно прибув з Варшави до Львова венеціанський авантюрист Джованні Казанова. Він був відомий у всіх монарших дворах Європи та серед родовитої шляхти, як дипломат і музикант, поет та математик, а ще як завзятий мандрівник і не менш завзятий картяр, таємний агент і відчайдушний дуелянт, а найголовніше, як славнозвісний звабник жінок.

У 1826 р. Петро Міколяш заснував аптеку "Під Золотою зіркою" по вул. Коперника, яка належала родині Міколяшів понад століття. На початку свого існування аптека виготовляла невелику кількість ліків з хімікатів та сировини, яку отримували від гуртових торгових підприємств, переважно з Відня.