Найближчим часом

Свято сиру та вина

Головне гастрономічне Свято осені, де презентуватимуть вишукані сорти вина та сиру.

Детальніше...

Кнайпово-історичні екскурсії "Сервус, Львове"

Історію Львова важко уявити без кав'ярень, веселих і не дуже трафунків, пов'язаних з ними. Значна частина життя давніх містян проходила у львівських кнайпах та рестораціях. Не було б визначних математичних рішень, якби не "Шкоцька кнайпа", відсутність "Атляса" також би спричинила багато незручностей. Проте, у львівських кнайпах відбувались і продовжують відбуватись не тільки дружні посиденьки, львівські заклади здавна були місцем зустрічі ділової та політичної еліти міста налагодження бізнесових та політичних контактів. 

У суботу, 3 червня, у Львові відкрився музей пива «Львіварня». Новий музейно-культурний комплекс розташований на території «Львівської пивоварні» за адресою вулиця Клепарівська, 18.

«Львіварня» є не лише музеєм пива, а повноцінним музейно-культурним комплексом. Окрім експозиції про історію львівського пивоваріння, тут організовують мистецькі та інші заходи. Наприклад, тут вже відбувалися художні виставки та модні покази Lviv Fashion Week.

«Львіварня - сучасний арт-центр, де відбуватимуться виставки, концерти, культурні події. Наш комплекс - відкрита платформа для митців, мистецтва та суспільства та ідеальне місце для представлення персональних та групових виставок видатних митців сьогодення», - розповідають про новий львівський простір організатори. вхід до музею коштуватиме 60 грн.

 

https://zaxid.net/na_teritoriyi_lvivskoyi_pivovarni_vidkrivsya_muzey_piva_n1427625

Фото з соцмережі