Найближчим часом

Свято сиру та вина

Головне гастрономічне Свято осені, де презентуватимуть вишукані сорти вина та сиру.

Детальніше...

Кнайпово-історичні екскурсії "Сервус, Львове"

Історію Львова важко уявити без кав'ярень, веселих і не дуже трафунків, пов'язаних з ними. Значна частина життя давніх містян проходила у львівських кнайпах та рестораціях. Не було б визначних математичних рішень, якби не "Шкоцька кнайпа", відсутність "Атляса" також би спричинила багато незручностей. Проте, у львівських кнайпах відбувались і продовжують відбуватись не тільки дружні посиденьки, львівські заклади здавна були місцем зустрічі ділової та політичної еліти міста налагодження бізнесових та політичних контактів. 

Пивовари Кумпеля втретє зварили India Pale Ale світлий, адже поціновувачі кумпельового крафту засмакували його найбільше. А для любителів темних елів, вже з п’ятниці на крані ще й American Amber Ale.

Посмакувати свіжезвареним крафтом можна буде від п’ятниці у Кумпелі за Оперним та на площі Митній, ресторані «Голодний Микола» та Ресторації Бачевських. А також, свіжий ель з’явиться у всіх крамницях «Під Кумпелем».

India Pale Ale світлий – ель з насиченим фруктовим смаком, що передався від стиглого манго. Має приємний хмелевий присмак та ароматний післясмак.

Хмелі: Amarillo, Nelson Sauvin

Міцність: 5%

Густина: 13,8 %

IBU: 46,0


American Amber Ale – це добре охмелене пиво, темно-бурштинового кольору. Має яскраво виражений солодовий смак та квітковий аромат з нотками цитрусу та хмелю.

Хмелі: Hallerau blanc, Polaris, Comet

Міцність: 4,5%

Густина: 12,8

IBU: 29,0