Найближчим часом

Свято сиру та вина

Головне гастрономічне Свято осені, де презентуватимуть вишукані сорти вина та сиру.

Детальніше...

Кнайпово-історичні екскурсії "Сервус, Львове"

Історію Львова важко уявити без кав'ярень, веселих і не дуже трафунків, пов'язаних з ними. Значна частина життя давніх містян проходила у львівських кнайпах та рестораціях. Не було б визначних математичних рішень, якби не "Шкоцька кнайпа", відсутність "Атляса" також би спричинила багато незручностей. Проте, у львівських кнайпах відбувались і продовжують відбуватись не тільки дружні посиденьки, львівські заклади здавна були місцем зустрічі ділової та політичної еліти міста налагодження бізнесових та політичних контактів. 

Заклад, заснований на території старовинної аптеки у центрі міста, працюватиме і як музей, і як кав’ярня. 

У кав’ярні відвідувачі зможуть скуштувати випічку, приготовану за унікальними давніми рецептами, а також оглянути експонати музею – відреставровані меблі, що колись належали аптеці, фотографії та постери із зображенням старого Львова і його видатних постатей тощо.

Над створенням інтерактивного музею Міколяша працювала сім’я Іонових, яким також належать декілька інших відомих львівських кав’ярень. Андрій Іонов пообіцяв, що разом з реставрацією аптеки поступово відтворить відомий львівський пасаж «Міколяша».