“Клуб шанувальників львівських кав’ярень” створено при проекті “Львів Назавжди” з метою об’єднання справжніх, відданих шанувальників львівських кнайп. Не всі можуть зрозуміти, як то можна просиджувати в кав’ярні по 3-4 години в день 2-3 рази на тиждень, як то добре саме в кав’ярні посидіти і обговорити найцікавіші плітки і новини, колег по роботі чи навчанню. Саме за такими посиденьками створювався проект “Львів Назавжди”. За час існування проекту було відвідано багато різноманітних львівських закладів, частина з них працює дотепер, інші змінили свій формат чи припинили свою роботу, але незмінним залишилось бажання якомога частіше відвідати новий ресторан чи посидіти в давно улюбленій цукерні.
Дата створення Клубу 08.02.2016 р.
В нашому клубі кожен з учасників може поділитись цікавими історіями, пов’язаними з львівськими закладами, дізнатись про цікаві факти з історії давній львівських кнайп, поділитись враженнями від нових та існуючих закладів харчування у Львові, адже, щоб визначити своє враження від закладу, необов’язково в рукавичках обдивлятись всі кутки, достатньо оцінити ставлення персоналу та дизайн закладу, щоб знати, чи захочеться повернутись сюди знову. “Клуб шанувальників львівських кав’ярень” – місце зустрічі однодумців, які вважають фразу “Львів – місто кав’ярень” не просто гарним висловом, а відповідальною справою, від успіху якої залежить гарний настрій мешканців міста та його гостей після відвідин кафе чи ресторану. Також кожного учасника клубу чекає історично-кулінарна прогулянка містом з серії екскурсій “Сервус Львове”. Кожен любитель львівських кнайп зможе вибрати свою улюблену справу. В Клубі передбачено наступні види діяльності:
– відвідування львівських кнайп та ресторанів і написання відгуку про заклади (обов’язковою умовою є толерантне ставлення та відсутність нецензурних слів);
– участь у підготовці та апробації екскурсій;
– пошук нових львівських закладів та закладів, які припинили свою діяльність;
– любителі пофотографувати мають можливість прикрасити діяльність клубу оригінальними фото кафе та ресторанів (це може бути фотка меню, дизайну чи класного офіціанта (і звичайно офіціантки). Одним словом, тут можна фантазувати різне.
Кожен учасник Клубу має один великий обов’язок – приймати активну участь у діяльності Клубу, пропонуючи нові цікаві ідеї, чим більше, чим краще. Особиво активних чекає бонус від Клубу.
Кожної 4-ої неділі місяця буде проводитись клубна зустріч.
Участь у Клубі бажана і добровільна. Для участі шукайте “Клуб шанувальників львівських кав’ярень” на Facebook.