Запрошуємо вас на відкриття першого в Україні виробничого хабу “Продуктовня”, яке відбудеться 25 березня 2020 року о 12:00, за адресою м.Львів, вул.Хуторівка, 4б на території гуртового ринку «Шувар» (третій поверх м’ясного терміналу).

«Продуктовня» – це соціальний проект, який допоможе дрібним виробникам просувати свій продукт офіційно та згідно з основними стандартами безпеки та якості. Продукти й надалі виготовлятимуть локальні компанії з душею, але для покращення процесу їм створено умови якісного розвитку та масштабування.

Відтепер кожен локальний підприємець, який створює крафтові продукти, зможе в максимально комфортних та безпечних умовах провадити виробництво.  «Продуктовня» надає змогу крафту «вийти з тіні» та розвивати українське мануфактурне виробництво, піднявши його на європейський рівень безпеки. Таким чином маленькі компанії можуть досягнути більшої впізнаваності та поширення свого продукту.

Із відкриттям «Продуктовні» буде запущено чотири ланки виробництва: сиров’ялені ковбаси, молочна продукція, соуси та джеми, а також мікрозелень. Кожна з них виготовлятиме унікальний крафтовий продукт за власною рецептурою.

Одним із головних пріоритетів виробничого майданчика «Продуктовня»  – є гарантія якості, яку контролюватимуть на всіх етапах виробничого процесу.

Published by admin